• Adres firmowy:
    ul. Warcka 6, 98-200 Sieradz

Praca

Dołącz do naszego zespołu

Dbamy o to, by do zespołu trafiali najlepsi – zarówno doświadczeni zawodowo, jak i bardzo młodzi ale ambitni ludzie. Dzięki tej polityce długofalowe strategie i codzienne działania przedsiębiorstwa oparte są na solidnych podstawach.

Zatrudnimy do działu elektrycznego osobę, która odpowiadać będzie za:

  • przygotowanie wycen i ofert
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej
  • współpracę z kierownikiem przy realizacji zleceń
  • współpracę z innymi działami podczas realizacji zleceń

Oczekiwania:

  • wyższe wykształcenie kierunkowe lub w trakcie nauki
  • znajomość programów kosztorysowych i zasad kosztorysowania mile widziana
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne dobre warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, samochód, komputer itp.
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu
  • Zatrudnimy magazyniera odpowiedzialnego za:
  • zamówienia materiałów – głównie elektrycznych
  • prowadzenie magazynu materiałów elektrycznych – przyjęcie i wydawanie
  • inne prace zlecane przez kierownika

  • znajomość materiałów elektrycznych oraz  prostych prac elektrycznych

Oferujemy:

Zakres obowiązków:

  • współpracę z dotychczasowymi Klientami i nawiązanie współpracy z nowymi
  • organizowanie i koordynacja prac w zakresie instalacji niskoprądowych oraz elektrycznych
  • bezpośrednio na budowie (kontrola harmonogramu robót oraz harmonogramu dostaw materiałów, kontrola jakości i postępu prac, kontrola BHP)
  • prowadzenie dokumentacji budowy (materiałowa, jakościowa, powykonawcza)
  • prowadzenie uzgodnień z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami)

  • wyższe wykształcenie elektryczne lub energetyczne
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu robót elektrycznych
  • umiejętność kosztorysowania robót branżowych,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektroenergetycznych – mile widziane
  • samodzielność w działaniu
  • zorientowanie na cel
  • zdolności organizacyjne

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w miłej atmosferze w firmie z doświadczeniem
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • uczciwe, godne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie

Nawiążemy współpracę z ekipami: prace remontowo-budowlanych i docieplenia.

Zakres prac:

  • montaż sufitów podwieszanych
  • montaż płyt k-g
  • układanie glazury, terakoty
  • tynki
  • gładzie
  • malowanie
  • montaż okien, drzwi, parapetów
  • docieplenia ścian i stropodachów

Aplikacje prosimy przesyłać na adres kadry@conress.pl lub składać osobiście w siedzibie firmy Sieradz ul. Warcka 6 98-200 Sieradz

Kogo szukamy

Szanujemy czas zarówno kandydata poszukującego pracy jak i swój. Dlatego zachęcamy by aplikację  rozpocząć  od odpowiedzi na pytania:

  • Czy jesteś gotowy/a do podnoszenia swoich kwalifikacji?
  • Czy  potrafisz pracować zarówno indywidualne jak i w zespole?
  • Czy dbasz o jakość i szczegóły?
  • Czy jesteś asertywny/a i stanowczy/a?
  • Czy nie masz problemu z komunikatywnością i relacjami interpersonalnymi?
  • Czy cenisz sobie samodzielność i własną inicjatywę w pracy?
  • Czy posiadasz umiejętności określone przez nas w oczekiwaniach dla danego stanowiska pracy

Co oferujemy

Umożliwiając budowanie ścieżki kariery zawodowej, dając poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa warunków pracy wpływamy na samorealizację naszej kadry.

  • Stabilne zatrudnienie po okresie próbnym
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Atrakcyjny, motywacyjny system wynagrodzeń
  • Pracę w przyjaznej atmosferze dynamicznie rozwijającej się firmy
  • Elastyczny czas pracy w ofertach dla studentów

Chcesz pracować z najlepszymi?
Nie czekaj tylko aplikuj do Conress